Naujienos

Asbesto šalinimo programa 2020

Jei gyvenate kaimiškoje vietovėje ir norite pasikeisti asbestinį stogą, nuo šių metų kovo 2 iki gegužės 29 dienos galima pildyti paraiškas, kad gautumėte Europos Sąjungos paramą.

Parama asbestinių stogų dangos keitimui teikiama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (toliau – KPP) priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“.

Plačiau
Skalūno plokštelės stogui ir fasadui

Nuo šiol galime Jums pasiūlyti ispaniško skalūno prekybos kompanijos SSQ GROUP UK skalūno plokšteles stogui bei fasadui.
Skalūnas - viena iš seniausių pasaulyje plonais sluoksneliais (plokštelėmis) skylanti natūrali uoliena. „Tai palyginus lengva, atspari drėgmei bei atšiauriam klimatui uoliena, kuri ypač tinkama stogų bei įvairios paskirties pastatų dangai.

Plačiau
Nauja stogo danga - Ruukki Classic NextGen

Ieškantiems išskirtinės kokybės, ilgaamžiškumo ir komforto, Ruukki sukūrė naują stogo dangą - Classic® NextGen. Šis gaminys papildo Ruukki Classic valcuotų, „click” sistema jungiamų gaminių šeimą, tad pasirinkti sau tinkamą sprendimą nuo šiol bus dar lengviau.

Plačiau
Mūsų partnerio Ruukki naujovės

Ruukki partneris - UAB Vidara - prasidėjus naujam sezonui, pristato naujoves ir pasikeitimus. Tarp kurių ir stogo dangų skirstymas į kokybės klases bei nauja stogo danga Armorium.

Plačiau
Marijampolės veidą puošia atnaujinti pastatai

Jeigu kuris kito miesto gyventojas pastarąjį kartą Marijampolėje lankėsi prieš keletą metų, dabar čia atvykęs tikrai stebėtųsi pokyčiais. Kardinaliai pertvarkyta centrinė miesto aikštė, sutvarkyti pastatai, atnaujintas senamiestis. Prie istorinių pastatų atgimimo prisidėjo ir Marijampolėje veikianti įmonė „Vidara“, pirmoji šiame krašte pradėjusi atlikti tvarkomuosius kultūros paveldo statinių darbus. „Statyba ir architektūra“ pristato keletą įmonės įgyvendintų miesto atnaujinimo projektų

Plačiau
VELUX sertifikuotas stogo langas pasyviam namui

Mūsų partneris VELUX sukūrėme naujos kartos langą VELUX INTEGRA Solar GGU – K—008230 . Tai pirmasis sertifikuotas stogo langas šaltojo klimato zonoms. Uw vertė pagal EN ISO 12567-2 yra 0,51 W/ (m2K). Kai montuojama su EDN/EDJ ir BDX, Uw vertė yra- 0,48 W/ (m2K). Tai - šilčiausias stogo langas, esantis rinkoje!

Plačiau
Stogo dangų įvairovė

Šiandien ne dilema, kur ir kokią stogo dangą pasirinkti. Firmos, prekiaujančios stogo dangomis, bendradarbiauja su keletu gamintojų, tiekiančių įvairius šių dangų variantus. Koks geriausiai tinka konkrečiam namui, - kvalifikuotus patarimus gali suteikti tik parduodančių įmonių specialistai. Ruošdami konkretų pasiūlymą jie visada atsižvelgia ne tik į dangos technines savybes, bet ir į kliento galimybes.

Plačiau
Po bažnyčių skliautais. Suvalkiečio straipsnis

Praėjusią savaitę po dvejus metus trukusių darbų Griškabūdžio parapijos klebonas Sigitas Bitkauskas, Kultūros paveldo departamento Marijampolės teritorinio padalinio vedėjas Algis Milius, valstybės įmonės „Lietuvos paminklai“ direktoriaus pavaduotojas Valentinas Šimas, techninės priežiūros vadovas Juozas Lingvevičius, Šakių rajono savivaldybės administracijos atstovai, uždarosios akcinės bendrovės „Vidara“ valdybos pirmininkas Viktoras Kemeraitis ir statybos direktorius Raimundas Petrikaitis pasirašė  Griškabūdžio Kristaus Atsimainymo bažnyčios remonto darbų pridavimo-priėmimo aktą. Konstatuota, kad vienintelės Lietuvoje išlikusios daugiakampės klasicistinės medinės architektūros pavyzdžio maldos namų išorės remonto darbai atlikti gerai. 

Plačiau
Kad stogas būtų saugus ir tarnautų ilgiau

Net jeigu ant stogo užlipti tenka retai, stogas turi būti saugus. Stogams taip pat taikomi teisiniai saugumo reikalavimai.

Kad namų savininkams būtų lengviau ir saugiau pasiekti reikiamas vietas ant stogo, būtina įrengti stogo saugos komponentus. Nors populiariausi iš šių priedų yra kopėtėlės, t.y. sieninės ir stogo kopėčios, tačiau visi turėtų žinoti, kad stogams, kurių nuolydis didesnis nei 7 laipsniai, turi būti įrengti ir stogo tilteliai. Stogo tilteliai užtikrina takelio iki reikiamos vietos horizontalumą ir tvirtumą. Sniego užtvaros (dar vadinamos sniego gaudyklės, barjerai), saugo nuo sniego nuošliaužų ne tik žmones bet ir kitus stogo komponentus,  t.y. pvz. lietvamzdžius ir latakus nuo sulankstymo ar sulaužymo.

Plačiau